O nás

Vaše představa

To je základ. Když nás oslovujete, nebojte se rovnou říct, jaký výstup byste od nás chtěli. Taky nás zajímá termín, místo, harmonogram dne a veškeré anomálie a překvapení pro svatebčany. Už jsme točili i svatbu se dvěma obřady.

Náš standard

Většinou zaznamenáváme 8 hodin ze svatebního dne. Začínáme ranními přípravami, končíme pak před začátkem volné zábavy. Třeba prvním tancem, krájením dortu nebo hodem kytkou. Domluvíme se!Pan Vévoda je velice sympatický a hlavně empatický člověk, který zachytil úžasné okamžiky našeho svatebního dne, tak, že když jsme se na klip dívali s celou naší rodinou byla dojatá i naše 4-letá dcerka. Ještě jednou moc děkujeme.

Š. + M. Bradovi


Máme svůj styl

Tak třeba netočíme s drony. Zachycujeme svatební den z pohledu svatebčana, jen tak můžeme zprostředkovat neopakovatelnou atmosféru vaší svatby. Pokud je ale součástí svatby letecké cvičení, rádi usedneme do kokpitu. Točíme na dva aparáty s výměnnými objektivy. Všichni naši kameramani mají vzdělání se zaměřením na filmovou tvorbu, můžete nám věřit. Víme, co děláme. A jsme poctiví, vystavíme vám na práci fakturu.

Budeme dva

Tak jako vy. Aby nám nic z vašeho velkého dne neuniklo, jezdíme vždy ve dvojici. Důležité je to především dopoledne, po obědě už má většinou jeden z nás volno. Musí se totiž psychicky připravit – v příštích týdnech bude brečet dojetím při stříhání materiálu 🙂Svatební video je velice nápadité, citlivě sestříhané, má šmrnc, šarm a krásně vystihlo náladu celé svatby. Oceňujeme především profesionální přístup, skvělou technickou úroveň záběrů a střihu, zkušenou práci při slaďování hudby s obrazem a v neposlední řadě příjemnou spolupráci s oběma kameramany (Zdeněk a Čeněk). Pokud hledáte svěží, moderní a originální zaznamenání svého velkého dne, můžeme jen doporučit!

L. + L. Utíkalovi


Co z toho bude

Největší oblibě se těší svatební klipy. Sestříháme pro vás 3–5 minut, s výběrem hudby si rádi necháme poradit dle vašich preferencí! Hrubý sestřih má většinou 60–120 minut, ten vám také odevzdáme do rodinného archívu. Materiál zpravidla posíláme elektronicky přes úschovnu. Garantujeme dodání do dvou měsíců!

Přečtěte si recenze

Zajímá nás zpětná vazba od klientů. Projděte si vzkazy od manželských dvojic, pro které jsme natáčeli. Najdete je na našem facebookovém a Google profilu.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek